PERWOOD TOP

Топ новинка на європейському ринку від першого чеського виробника ДПК продукції PERWOOD. Новий коекструдований профіль терасної дошки, виготовлений за найпрогресивнішими технологіями, відповідає найвищим вимогам якості та дизайну, стилю сучасного життя. Унікальні властивості досягаються за допомогою CoolTopShield, матеріалу, який покриває всю експлуатовану та видиму сторону терасної дошки. Це робить PERWOOD TOP принципово відмінним від звичайних виробів ДПК, які виготовляються стандартним методом екструзії.

Профіль розділений на дві частини — структурну серцевину і поверхневий шар. Кожна частина продукту спеціально розроблена та адаптована для найкращого виконання своєї функції. І серцевина, і верхній шар містять компонент ПВХ, який міцно з’єднує ці шари. Структурне ядро поєднує в собі правильне співвідношення деревини та високоякісного нешкідливого ПВХ (у мінімальній кількості 50%), що забезпечує високу міцність, довговічність та стабільність.

CoolTopShield — це високоякісний полімерний шар, який не містить деревного борошна та інших наповнювачів, що значно підвищує рівень стійкості до зовнішніх впливів, механічних пошкоджень та створює «захисний екран» на профілі. Він захищає дошку від вологи, ультрафіолетового випромінювання, пилу та інших шкідливих впливів зовнішнього середовища.

CoolTopShield означає значно нижчий рівень нагрівання тераси в літні місяці порівняно з іншими матеріалами завдяки так званому «ефекту тіні». Це забезпечується використанням спеціальних кольорів, які містять охолоджуючі пігменти.

  • Вага: 3,7 кг/мп; Ширина: 161 мм; Висота: 21 мм; Довжина: під замовлення (без доплат). Використання: 6 мп / 1 м. кв.

Perwood TOP Мербау

Perwood TOP Сіліка

Perwood TOP Венге

Perwood TOP Кальцит

Perwood TOP Графіт

Наші роботи