ЄВРОТЕРАСА пропонує вам ідеальне покриття для вашого індивідуального проекту підлоги – модульні підлоги – надзвичайно просте та ефективне рішення.

Ми пропонуємо лише найкращі рішення для підлоги для кожної окремої проблеми, зберігаючи її функціональною для наших клієнтів. Ми також вважаємо, що продукти преміум – класу заслуговують виняткового обслуговування. І наші клієнти теж. 

ЄВРО ТЕРАСА пропонує модульні покриття: Perwood (Чехія) з дерево-полімерного композиту (ДПК), Hestra (Швеція), Performance (Німеччина), Prismatik (Франція) з поліпропілену (ПП), R-Tek (Великобританія) з полівінілхлориду (ПВХ).

Якщо Ви бажаєте придбати якісну модульну підлогу в Луцьку – тоді вам варто до нас завітати!

Наші роботи

Садовий паркет ДПК Луцьк, композитна підлога Луцьк, модульна підлога Луцьк, підлога пазл Луцьк, плитка пазл Луцьк, плитка для басейну Луцьк, пластикова плитка на терасу Луцьк, плитка в гараж Луцьк, плитка на балкон Луцьк, пластикова плитка Луцьк, садовый паркет Луцк, композитный пол Луцк, модульный пол Луцк, пол пазл Луцк, плитка пазл Луцк, плитка для бассейна Луцк, пластиковая плитка Луцк плитка в гараж Луцк, плитка на балкон Луцк, пластиковая плитка на террасу Луцк